EstiCRM

Chwalimy się! - wybrane transakcje

Wola

Wola vol. 2 - ulica Płocka po raz drugi! To historia świetnej sprzedaży w zawrotnym tempie - w czwartek oferta się ukazała, we wtorek była prezentacja i od razu padła oferta. Po emocjonujących negocjacjach mieszkanie przechodzi za chwilę w ręce szczęśliwego nabywcy, a sprzedający, dzięki sprawnej transakcji, może już planować zakup nowego, większego 'em'. Gratulacje!

Mokotów

Czy mieszkanie do kapitalnego remontu można sprzedać za naprawdę dobre pieniądze? Zdecydowanie tak! Przykładem może być to 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie w starym budownictwie. A jak to zrobić? - zapraszamy i opowiemy.

Stare Włochy

Piękne 3 pokojowe mieszkanie przekazane w dobre ręce za 98% ceny ofertowej! Każda nieruchomość się sprzeda - warto wiedzieć co można zrobić, żeby maksymalnie skrócić czas transakcji i osiągnąć możliwie najwyższa cenę. Chętnie o tym porozmawiamy, opowiemy i podpowiemy.

Mokotów

I jeszcze jeden skuteczny i szybki wynajem! 4 dni - tyle czekało na najemcę świeżo odremontowane mieszkanie na Służewiu! Czemu tak krótko? To proste: realna wycena + zaplanowane działania + świetnie przygotowany produkt = SUKCES i zadowolenia klienta!

Ursynów

Trudna transakcja - nieruchomość o zawiłej sytuacji prawnej - 2 pokoje na Ursynowie. Brak możliwości założenia księgi wieczystej, a co z tym idzie, brak możliwości finansowania zakupu nieruchomości z kredytu, zawsze komplikuje transakcję i wymaga przemyślanej strategii sprzedaży. Udało się!

Łomianki

Komfortowy dom w podwarszawskich Łomiankach wynajęty w zaledwie 7 dni! Oczywiście w bezpieczny dla właściciela sposób, umową najmu okazjonalnego.

Wola

Co zadecydowało o sprzedaży tego mieszkania na Płockiej za 97% ceny ofertowej? Czy był to fantastyczny widok z okna? A może doskonałe położenie tuż obok planowanej stacji metra? Bez wątpienia tak. Ale my dodamy jeszcze świetnie przygotowaną ofertę, pasję Katarzyny Sieczko zajmującej się tematem oraz współpracę z innym biurem, które przyprowadziło klienta kupującego.